Hakkımızda

İkinci el eşyacınız olarak İstanbul’da 2000 yılında kurulmuş olan ikinci el eşya alım satım firmamızda sizlere yaklaşık olarak 22 yıldır güvenli ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. İstanbul’un her yerinden ikinci el eşyalarınızı en yüksek fiyattan nakit olarak adresinizden almaktayız. İkinci el eşyalarınızı bizlere satmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İkinci el eşyalarınızı güvenli ödeme ile ve profesyonel nakliye yöntemi ile adresinizden almaktayız. İstanbul’un hangi ilçesi olursa olsun fiyat konusunda mutabık kalmamız durumunda sizlerin ikinci el veya sıfır eşyalarınızı maksimum 2 saat içerisinde almaktayız.

İkinci el eşyacınız ailesi olarak eğer ki bizden ikinci el eşya almak istiyorsanız, 2000 yılında Maltepe’de kurulmuş olan sıfır ve ikinci el eşya mağazamıza ziyarete gelebilirsiniz. İkinci ele dair her türlü ürünü ikinci el eşya alanlar olarak alıp satmaktayız. Siz değerli müşterilerimize az kullanılmış veya sıfır eşyalarımızı uygun fiyata sunmaktayız. İkinci el eşya alım satım yeri olarak sizlerin ikinci el eşyalarını en yüksek fiyattan aldığımız gibi siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata satma politikasını da kullanmaktayız. İkinci el eşyalarınızı satmak veya almak hususunda bizlerden fiyat almadan ikinci el eşyalarınızı alıp satmamanızı sizlere tavsiye etmekteyiz.

İkinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alım satım ailesi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli olarak hizmet vermeyi prensip edinmiş durumdayız. Bu müşteri memnuniyetini 2000 yılından bu yana verdiğimiz hizmete tanık olmuş geniş bir müşteri portföyümüz mevcuttur. İkinci el eşyalarınızı güvenle ve yüksek fiyata satmak için bizimle iletişim sağlamanız bizim için yeterli olacaktır. İkinci el eşya alım veya ikinci el eşya satım konusunda bizi tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür eder, İyi günler dileriz.